ВСЕНІЧНЕ БДІННЯ НАПЕРЕДОДНІ ДНЯ СВЯТА СЛАВНИХ І ВСЕХВАЛЬНИХ ПЕРВОВЕРХОВНИХ АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА

Опубліковано: 11 липня 2019 р. 20:00

Напередодні дня свята славних і всехвальних первоверховних апостолів Петра і Павла, 11 липня 2019 року, коли Свята Православна Церква також вшановує память Касперпівської ікони Божої Матері, єпископ Одеський і Балтський Павло звершив Всенічне бдіння у кафедральному соборі Різдва Христового міста Одеси.

Святкуючи цього дня пам'ять Первоверховних апостолів, Православна Церква прославляє духовну твердість Святого Петра і розум Святого Павла, оспівуючи в них образ звернення тих, хто грішить і кається.

Його Преосвященству співслужили: секретар єпархіального управління протоієрей Теодор Оробець та клірик кафедрального собору протоієрей Ярослав Бугринець.

Завтра святкова Божественна Літургія розпочнеться о 08:30, у кафедральному соборі Різдва Христового за адресою: м. Одеса, вул. Пастера 5.

Всіх запрошуємо до спільної молитви.