ВСЕНІЧНЕ БДІННЯ НАПЕРЕДОДНІ ТРЕТЬОЇ НЕДІЛІ ПІСЛЯ П’ЯТИДЕСЯТНИЦІ ТА РІЗДВА ЧЕСТНОГО СЛАВНОГО ПРОРОКА, ПРЕДТЕЧІ ТА ХРЕСТИТЕЛЯ ГОСПОДНЬОГО ІОАНА

Опубліковано: 06 липня 2019 р. 20:00

Напередодні 3-ої неділі після П’ятидесятниці і Різдва чесного славного пророка, Предтечі та Хрестителя Господнього Іоана, 06 липня 2019 року, коли Свята Православна Церква вшановує память прп. Іова і Феодосія Манявських, єпископ Одеський і Балтський Павло звершив Всенічне бдіння у кафедральному соборі Різдва Христового міста Одеси.

Його Преосвященству співслужили: секретар єпархіального управління протоієрей Теодор Оробець та клірик кафедрального собору протоієрей Андрій Волошин.

Завтра святкова Божественна Літургія розпочнеться о 08:30, у кафедральному соборі Різдва Христового за адресою: м. Одеса, вул. Пастера 5.

Всіх запрошуємо до спільної молитви.