ВСЕНІЧНЕ БДІННЯ У ВОЛОДИМИРСЬКОМУ КАФЕДРАЛЬНОМУ СОБОРІ СТОЛИЦІ НАПЕРЕДОДНІ ДНЯ ХРЕЩЕННЯ КИЇВСЬКОЇ РУСИ

Опубліковано: 27 липня 2018 р. 23:00

27 липня 2018 року, напередодні дня пам'яті рівноапостольного великого князя Володимира та свята Хрещення Київської Руси-України, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Всенічне бдіння у Володимирському кафедральному соборі м. Києва.
Його Святості співслужили собор єпископів Української Православної Церкви Київського Патріархату, які прибули до столиці для святкування 1030-ліття Хрещення Руси-України, представники Чорногорської Православної Церкви, численне духовенство міста Києва та інших єпархій з України та закордону.
За вечірнім богослужінням у храмі була звершена Літія, яку очолив Патріарший намісник, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній. Благословенні хліб, пшениця, вино та єлей, над якими владика звершив молитву, були розданні вірним на Ранній.

Після Полієлею, під час читання канону свята, Предстоятель помазував вірян освяченим єлеєм.