ВСЯ ПОВНОТА ОДЕСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ВІТАЄ ЄПИСКОПА ПАВЛА З 1-ОЮ РІЧНИЦЕЮ АРХІЄРЕЙСЬКОЇ ХІРОТОНІЇ

Опубліковано: 28 січня 2019 р. 19:00

Ваше Преосвященство!

Дорогий єпископ Павло!

Вся повнота Одеської єпархії Православної Церкви України вітає Вас з 1-ою річницею єпископського служіння!

Бажаємо Вам, нашому архіпастирю, і надалі, як Ви це робите, розбудовувати нашу Святу Православну Церкву на теренах південої України, залишатися надалі вірним патріотом України, який не на словах любить Україну, а на ділі вболіває за Неї, молиться за кращу долю неньки-України, підтримує українських воїнів та священнослужителів.

Також бажаємо Вам Божої милості, міцного здоров'я, кріпкості віри, натхнення, духовних і тілесних сил, щоб завжди Вас підтримували ангели і люди.

Нехай Всемилостивий Господь завжди перебуває з Вами, допомагає Вам у нелегкому архіпастирському служінні і веде до спасіння!

Многая і благая літа!

Іс полла еті, Деспота!