ЄПИСКОП АФАНАСІЙ ОЧОЛИВ БОГОСЛУЖІННЯ З НАГОДИ СВЯТА ТРЬОХ СВЯТИТЕЛІВ

12 лютого 2022 року, в день свята Собору вселенських учителів і святителів Василя Великого, Григорія Богослова та Іоана Золотоустого, Преосвященний Афанасій, єпископ Одеський і Балтський у співслужінні духовенства - членів єпархіальрої ради, звершив Божественну Літургію у Трьохсвятительському домовому храмі сім'ї протоієрея Теодора Оробця.
Під час богослужіння було піднесено молитви за Україну, воїнів-захисників та за припинення пошесті згубної.
Наприкінці богослужіння правлячий архієрей звернувся до присутніх зі словами настанови та виголосив святкову проповідь!
Його Преосвященству співслужили:
секретар Одеської єпархії протоієрей Теодор Оробець, обласний благочинний єпархії протоієрей Михайло Щерба, члени єпархіальної ради: протоієрей Микола Віщун, протоієрей Василь Єдин та протоієрей Роман Дорош.
Після завершення Богослужіння єпископ Афанасій провів засідання єпархіальної Ради, де були обговорені нагальні питання життя Одеської єпархії!