ЄПИСКОП АФАНАСІЙ ВІДВІДАВ ПАРАФІЮ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ СЕЛИЩА ЗНАМ'ЯНКА З АРХИПАСТИРСЬКИМ ВІЗИТОМ

21 вересня 2022 року, в середу п'ятнадцятого тижня після П’ятдесятниці коли Свята Православна Церква молитовно вшановує і відзначає перше дванадесяте свято в церковному богослужбовому році, Різдво Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, єпископ Одеський і Балтський Афанасій, на запрошення протоієрея Миколи Стефанюка, відвідав парафію в селищі Знам'янка!
При вході до храму владику Афанасія зустріла численна громада вірян піднісши йому запашний коровай! А при дверях храму зустрів єпископа настоятель подавши йому святий хрест для благословення!
Під час богослужіння були піднесені додаткові прохання за мир в Україні та звільнення нашої Землі від нашестя чужинців.
Завершилось святкове богослужіння хресним ходом довкола храму та виголошенням уставного много ліття!!!