ЄПИСКОП АФАНАСІЙ ЗВЕРШИВ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ В ХРАМІ СВЯТИХ РІВНОАПОСТОЛЬНИХ КОСТЯНТИНА І ОЛЕНИ МІСТА ОДЕСИ

04 січня 2023 року, на запрошення настоятеля ієрея Павла Карнашова, єпископ Одеський і Балтський Афанасій очолив Божественну літургію в храмі на честь святих рівноапостольних Костянтина і Олени міста Одеси.
Його Преосвященству співслужили настоятель Свято-Троїцького храму м.Одеси протоієрей Василь Вирозуб, настоятель храму святого великомученика Пантелеймона при Одеському клінічному санаторії "Аркадія" Державної прикордонної служби України архімандрит Микита (Сировегін), настоятель храму святих рівноапостольних Костянтина і Олени м.Одеси ієрей Павло Карнашов, військові капелани Одеської єпархії ієромонах Єремія (Юрченко) та ієрей Юрій Барган.
Під час літургії керуючий єпархією підніс особливу молитву до Господа в час, коли Батьківщина в небезпеці.
Після відпусту єпископ Афанасій звернувся до присутніх з повчальним словом, а також привітав настоятеля храму та громаду, які вирішили приєднатися до Одеської єпархії Православної Церкви України.
Завершилося богослужіння проголошенням уставного многоліття.