ЄПИСКОП АФАНАСІЙЇ ПРИВІТАВ БЛАЖЕННІЙШОГО МИТРОПОЛИТА ЕПІФАНІЯ З ТЕЗОІМЕНИТСТВОМ

Від імені духовенства та вірян Одеської єпархії Православної Церкви України, єпископ Одеський і Балтський Афанасій у супроводі секретаря Одеської єпархії протоієрея Теодора Оробця, привітав Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія з прийдешнім Днем його небесного покровителя!
У цей святковий день для Блаженнійшого Митрополита Епіфанія, молитовно просимо у Господа душевних і тілесних сил та довголіття, а від святого святителя Епіфанія, єп.Кіпрського, небесного заступництва Предстоятелю Православної Церкви України.
Також єпископ Афанасій розповів Митрополиту Епіфанію про стан справ в Одеській єпархії та обговорив ряд важливих проектів, на реалізацію яких, отримав погодження і благословення Предстоятеля.