ЄПИСКОП ОДЕСЬКИЙ І БАЛТСЬКИЙ АФАНАСІЙ ОЧОЛИВ БОГОСЛУЖІННЯ У ХРАМІ ВОСКРЕСІННЯ ХРИСТОВОГО

У суботу 31 грудня 2022 року, перед Різдвом Христовим, на запрошення протоієрея Володимира Клебана, настоятеля парафії Воскресіння Христового села Радісне, що в передмісті Одеси, єпископ Одеський і Балтський Афанасій
очолив святкове Богослужіння на даній парафії.
У співслужінні духовенства єпархії, Владика Афанасій, в переддень Нового 2023 року, помолився у храмі, який є основним серед храмів Духовного центру імені Патріарха Димитрія (Яреми), за Перемогу і мир в Україні, за українських воїнів-захисників, за Благословення всіх людей доброї волі!
Його Преосвященству співслужили: секретар Одеської єпархії протоієрей Теодор Оробець, настоятель парафії протоієрей Володимир Клебан, клірики парафії протоієрей Роман Подрєз та протоієрей Анатолій Кореньков, благочинний Біляївського благочиння протоієрей Василь Єдин.
Під час відправи Преосвященний єпископ Афанасій возніс особливу молитву до Господа в час, коли Батьківщина в небезпеці.
Після Літургії Архієрей виголосив святкову проповідь і подякував усім присутнім парафіянам за спільну молитву.
В свою чергу священники подякували керуючому єпархією за візит та в знак подяки пінесли владиці архієрейську просфору!
Це був перший візит Преосвященного владики Афанасія на дану парафію, яка нещодавно приєдналася до Одеської єпархії Православної Церкви України!
Завершилося богослужіння уставним многоліттям.