ЄПИСКОП ОДЕСЬКИЙ І БАЛТСЬКИЙ АФАНАСІЙ ВЗЯВ УЧАСТЬ У ВІДЗНАЧЕННІ ПРЕСТОЛЬНОГО СВЯТА КАФЕДРАЛЬНОГО СВЯТО-МИХАЙЛІВСЬКОГО ЗОЛОТОВЕРХОГО СОБОРУ М.КИЄВА

Опубліковано: 21 листопада 2021 р. 12:00

21 листопада 2021 року, у день свята архістратига Божого Михаїла та інших небесних сил безплотних, відзначається престольне свято кафедрального храму - Свято-Михайлівського Золотоверхого собору.

У цей святковий день, Божественну літургію очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

Його Блаженству співслужили: екзарх Вселенського Патріарха єпископ Команський Михаїл, єпископат Православної Церкви України, братія Золотоверхого монастиря та запрошене духовенство.

На запрошення намісника Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря м.Києва архієпископа Вишгородського Агапіта, в богослужінні також взяв участь керуючий Одеською єпархією Православної Церкви України єпископ Афанасій.

Після прочитання Євангелія Його Блаженство виголосив першосвятительське слово проповіді.

Під час відправи лунала всеукраїнська молитва за припинення пошесті згубної (епідемії), а також за упокій загиблих Героїв Небесної сотні.

Наприкінці святкового богослужіння відбувся урочистий хресний хід та молебень до святого архістратига Божого Михаїла.

Фото прес-служби Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря