ЄПИСКОП ОДЕСЬКИЙ І БАЛТСЬКИЙ АФАНАСІЙ ВЗЯВ УЧАСТЬ В ОСВЯЧЕННІ НОВОГО ХРАМУ ПРЕПОДОБНОГО ФЕОДОСІЯ ПЕЧЕРСЬКОГО

12 вересня 2022 року, на запрошення архієпископа Тернопільського і Бучацького Тихона, єпископ Одеський і Балтський Афанасій взяв участь в освяченні новозбудованого храму на честь преподобного Феодосія Печерського у селі Горішня Слобідка Тернопільської області.
Освячення храму та літургію в ньому очолив Предстоятель Православної Церкви України Блаженнійший митрополит Епіфаній, якому співслужили запрошені архієреї та місцеве духовенство.
Після прочитання Євангелія Його Блаженство возніс особливу молитву до Господа в час, коли Батьківщина в небезпеці.
Також під час відправи лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ.
Наприкінці літургії Предстоятель єдиної помісної Української Православної Церкви звернувся до вірян з Першосвятительським словом й привітав громаду з освяченням престолу та храму.
Завершилося Богослужіння уставним многоліттям.