ЄПИСКОП ОДЕСЬКИЙ І БАЛТСЬКИЙ АФАНАСІЙ ЗВЕРШИВ ЧИН ОНОВЛЕННЯ ХРАМУ НА ЧЕСТЬ СВЯТОГО ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ПАНТЕЛЕЙМОНА ПРИ ОДЕСЬКОМУ КЛІНІЧНОМУ САНАТОРІЇ "АРКАДІЯ"

Опубліковано: 13 листопада 2021 р. 01:00

12 листопада 2021 року, на запрошення військового капелана ДПСУ архімандрита Микити (Сировегіна), з нагоди завершення ремонтних робіт, голова регіонального управління військового духовенства "Південь", єпископ Одеський і Балтський Афанасій в Одеському клінічному санаторії "Аркадія" Державної прикордонної служби України звершив Чин оновлення храму на честь святого великомученика Пантелеймона розташованому на території санаторію.

Його Преосвященству співслужили військовий капелан ДПСУ архімандрит Микита (Сировегін), настоятель храму святого великомученика Георгія Побідоносця м.Одеси протоієрей Михайло Демида, клірик Свято-Троїцького храму м.Одеси протоієрей Ігор Бондаренко, військовий капелан протоієрей В'ячеслав Юрченко, військовий капелан протоієрей Михайло Лакоцький та диякон Олександр Гузунов.

На освяченні були присутні начальник клінічного санаторію "Аркадія" полковник медичної служби Олена Футрук, представник Міністерства закордонних справ України в Одеській області Сергій Орлов, керівник міжрегіонального сектору Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Микола Сторожук, головний спеціаліст Департаменту внутрішньої політики Одеської міської ради Іван Майбородюк, настоятель храму святого Григорія Просвітителя Української єпархії Вірменської апостольської церкви м.Одеси Тер Абгар Глчян, заслужений працівник культури України Павло Козленко, голова ради регіонального підрозділу ГО "Всеукраїнська організація ветеранів-прикордонників" Ігор Дадерко та інші почесні гості.

Після освячення єпископ Афанасій привітав працівників та медичний персонал санаторію із знаменною подією, після чого вручив благодійникам церковні нагороди.

Військовий капелан санаторної установи архімандрит Микита сердечно подякував єпископу Афанасію за візит та подарував на молитовну пам'ять панагію з зображенням святого великомученика Пантелеймона, а присутнім священнослужителям - хрести з прикрасами.