ЄПИСКОП ОДЕСЬКИЙ І БАЛТСЬКИЙ ПАВЛО ОЧОЛИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ У СЕЛІ НОВА ВІЛЬШАНКА В ДЕНЬ ЇХ ХРАМОВОГО СВЯТА

Опубліковано: 27 листопада 2018 р. 15:00

27 листопада 2018 року, в день пам'яті апостола Филипа, на запрошення настоятеля парафії апостола Филипа, села Нова Вільшанка, протоієрея Віталія Хомича, єпископ Одеський і Балтський Павло прибув з архіпастирским візитом та очолив святкове богослужіння.

Під час Божественної Літургії архієрею співслужило численне запрошене духовенство Одеської єпархії та гості з Львівської єпархії.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців та створення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.

Наприкінці Літургії піднесли молитву за перемогу і мир для України, на завершення якої владика Павло звернувся до усіх присутніх зі словом проповідді.

Після проповідді Преосвященнійший владика привітав громаду з їх храмовим святом, подякував фундатору і меценату храму пані Валентина Бабалык за жертовну працю, закликав Боже благословіння та побажав як можно швидше закінчити будівництво омріяного храму.

Завершилось богослужіння чином освячення води та благословінням усіх присутніх святою водою.