ЄПИСКОП ОДЕСЬКИЙ І БАЛТСЬКИЙ ПАВЛО ЗВЕРШИВ ЧЕРНЕЧИЙ ПОСТРИГ

Опубліковано: 07 квітня 2019 р. 22:00

Ввечері, 07 квітня 2019 року, у храмі святого Архистратига Божого Михаїла села Перельоти Балтського району єпископ Одеський і Балтський Павло у співслужінні секретаря єпархії протоієрея Теодора Оробеця, настоятеля парафії ігумена Якова (Стащука) та ієромонаха Нестора (Скрипника), очолив вечірнє богослужіння з Чином постригу у чернецтво.

Чернече життя обрав для себе клірик Одеської єпархії протоієрей Юрій Граблюк, який під час постригу отримав ім`я Никон на честь Прп. Никона, ігумена Києво-Печерського (1088).

Вітаючи ієромонаха Никона, владика Павло закликав новопостриженого ієромонаха завжди пам’ятати про ті обітниці, які були виголошені ним у храмі, зберігаючи в своєму серці любов до Бога та своїх ближніх.