ЄПИСКОП ПАВЛО ОЧОЛИВ БОГОСЛУЖІННЯ 21-Ї НЕДІЛІ ПІСЛЯ П'ЯТИДЕСЯТНИЦІ У ХРАМІ ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ МІСТА ЮЖНЕ

Опубліковано: 10 листопада 2019 р. 15:00

У 21-ту неділю після П’ятидесятниці, 10 листопада 2019 року, коли Свята Православна Церква вшановує память мц. Параскеви-П'ятиниці (ІІІ), єпископ Одеський і Балтський Павло, на запрошення настоятеля протоієрея Миколая Віщуна, відвідав парафію Покрови Пресвятої Богородиці міста Южне, де очолив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців та утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.

На запричасному проповідь виголосив протоієрей Миколай Віщун.

На завершення Літургії єпископ Павло звернувся до усіх присутніх з архіпастирським словом, привітав з неділею та закликав на всіх Боже благословення.

В свою чергу настоятель храму від імені усіх парафіян подякував архіпастирю за візит і спільну молитву.

Завершилося богослужіння уставним многоліттям та молитвою за Батьківщину: «Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни!».