ЄПИСКОП ПАВЛО ОЧОЛИВ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ У СВЯТО-МИХАЙЛІВСЬКОМУ ХРАМІ СЕЛА КАМ'ЯНСЬКЕ АРЦИЗЬКОГО РАЙОНУ

Опубліковано: 08 березня 2020 р. 16:00

У неділю Торжества православ'я, 08 березня 2020 року, коли Свята Православна Церква вшановує пам'ять першого і другого знайдення глави Іоанна Предтечі, на запрошення настоятеля протоієрея Василія Врємя, єпископ Одеський і Балтський Павло очолив Божественну літургію свт. Василія Великого у Свято-Михайлівському храмі села Кам'янське Арцизького району.

Біля входу до храму, Преосвященнійшого Владику зустріли парафіяни та піднесли запашний коровай.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців та утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.

Літургія звершувалась трьома мовами: українською, румунською та старослов'янською.

По завершенні Літургії єпископ Павло звернувся до усіх присутнім зі словом проповідді та відзначив активних прихожан подячними грамотами.

В свою чергу настоятель храму від імені усіх парафіян подякував архіпастирю за довгоочікуваний візит та спільну молитву.