ЄПИСКОП ПАВЛО ПРОВІВ РОБОЧУ ЗУСТРІЧ З ДИРЕКТОРОМ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЧОРНОМОРСЬКИЙ ЕКСПЕРТНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР ДЕРЖПРАЦІ"

Опубліковано: 20 вересня 2019 р. 16:00

Керуючий єпархією, Преосвященнійший Павло, єпископ Одеський і Балтський, 20 вересня 2019 року, провів робочу зустріч з директором державного підприємства "Чорноморського експертно-технічного центру держпраці" - Смоляровим Андрієм Сергійовичем.

Під час спілкування єпископ Павло звернув увагу, що Андрій Смоляров прикладає зусилля задля розвитку духовності Одеського краю та відгукується на нужди нужденних.

За заслуги перед Помісною Українською Православною Церквою та побожним народом, з благословення Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнішого Митрополита Епіфанія, єпископ Павло нагородив пана Андрія Благословенною грамотою Предстоятеля з відзнакою.