ЄПИСКОП ПАВЛО ПРИВІТАВ БЛАЖЕННІЙШОГО МИТРОПОЛИТА КИЇВСЬКОГО І ВСІЄЇ УКРАЇНИ ЕПІФАНІЯ З 1-Ю РІЧНИЦЕЮ ІНТРОНІЗАЦІЇ ТА ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

Опубліковано: 02 лютого 2020 р. 01:00

З нагоди знаменної події у житті помісної Української Православної Церкви, від всієї повноти Одеської єпархії, єпископ Одеський і Балтський Павло привітав Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія з першою річницею інтронізації та Днем народження.

У своєму слові владика Павло побажав щоб Господь укріпляв Його Блаженство духовними та тілесними силами, й надалі давав мудрості і мужності розбудовувати та укріпляти нашу помісну Українську Православну Церкву з любов‘ю до Бога і ближнього.

До слів вітання Преосвященнійший владика вручив у подарунок комплект богослужбових орлиців, вишиті з любов‘ю та молитовною підтримкою вірян кафедрального собору Одеської єпархії, стараннями пана Віктора та Алли Робул.