ЄПИСКОП ПАВЛО ВІДВІДАВ ПАРАФІЮ ПЕРЕПОДОБНОЇ ПАРАСКЕВИ СЕРБСЬКОЇ

Опубліковано: 27 жовтня 2019 р. 20:00

У 19-ту неділю після П’ятидесятниці 27 жовтня 2019 року, коли Свята Православна Церква вшановує пам’ять отців VII Вселенського собору та преподобної Параскеви Сербської, єпископ Одеський і Балтський Павло на запрошення Преосвященнійшого Матфея єпископа Володимир-Волинського і Турійського та настоятеля, благочинного Локачинського району протоієрея Василя Кравця відвідав парафію села Затурці Локачинського благочиння, де у храмі святої Параскеви Сербської була соборно відслужена святкова Божественна літургія з нагоди престольного свята.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців та утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.

Після богослужіння владика Матфей звернувся до парафіян храму з проповіддю в якій розповів про життя й подвиг преподобної Параскеви Сербської і привітав усіх зі святом.

В свою чергу настоятель храму протоієрей Василь Кравець подякував архієреям та духовенству за спільну молитву.

Завершилося богослужіння хресним ходом навколо храму з окропленням вірних святою водою.