Єпископ Павло вшанував пам’ять великомучениці Варвари

Опубліковано: 17 грудня 2018 р. 14:00

17 грудня 2018 року Православна Церква вшановує пам’ять святої великомучениці Варвари.

Цього дня Святійший Патріарх Філарет у співслужінні митрополита Білгородського і Обоянського Іоасафа, митрополита Черкаського і Чигиринського Іоана, архієпископа Сімферопольського і Кримського Климента, єпископа Володимир-Волинського і Турійського Матфея, єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія, єпископа Одеського і Балтського Павла, єпископа Васильківського Лаврентія, єпископа Андріана (Кулика) та численного духовенства звершив Божественну літургію святителя Іоана Золотоустого.

Після запричасного стиха до духовенства та вірян звернувся клірик собору протоієрей Михаїл Сливчук і розповів про життя, подвиг віри і чудеса святої діви Варвари.

Після літургії відбувся молебень до святої великомучениці Варвари перед її нетлінними і чудотворними мощами. Святійший Патріарх Філарет прочитав молитву, а потім все духовенство під спів величання вклонилося святині.