ЄПИСКОП ПАВЛО ВЗЯВ УЧАСТЬ В ОСВЯЧЕННІ ДЗВІНИЦІ СВЯТО-ФЕОДОСІЙСЬКОГО СТАВРОПІГІЙНОГО МОНАСТИРА

Опубліковано: 27 серпня 2019 р. 20:00


27 серпня 2019 року, в день коли Церква вшановує перенесення мощей преподобного Феодосія Печерського, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній відвідав Свято-Феодосійський ставропігійний чоловічий монастир у Києві, де звершив освячення дзвіниці та Божественну літургію.


Біля входу до храму обителі Блаженнійшого Владику зустріли намісник Феодосійського монастиря архімандрит Макарій (Папіш) та діти недільної школи, які піднесли Предстоятелю коровай і привітали його віршами.За Божественною літургією Предстоятелю співслужили архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, архієпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Васильківський Лаврентій, єпископ Одеський і Балтський Павло, намісник Свято-Феодосійського монастиря архімандрит Макарій (Папіш), намісник Свято-Миколаївського Богуславського монастиря архімандрит Арсеній (Пожарний), запрошене столичне духовенство та всечесна братія монастиря.


За богослужінням Блаженнійший Митрополит Епіфаній звершив священничу хіротонію над випускником Київської православної богословської академії дияконом Діонісієм Лахтадиром та дияконську над студентом КПБА Романом Данчівським.


Наприкінці літургії Митрополит Епіфаній звернувся до присутніх з архіпастирським словом у якому розповів про приклад подвижницького життя і смирення святого преподобного Феодосія Печерського.


«Своїм життям Феодосій Печерський показав приклад досконалого смирення перед Господом, що є взірцем для кожного християнина на шляху до Царства Небесного», – сказав Митрополит Епіфаній.


Також Предстоятель привітав парафіян із храмовим святом монастиря.


Після літургії відбувся Хресний хід навколо храму та Митрополит Епіфаній відзначив нагородами будівничих обителі, які долучилися до зведення монастирської дзвіниці. Предстоятель нагородив Орденом святого архістратига Михаїла Ι ступеня Козюка Олександра, Орденами святого архістратига Михаїла ΙΙ ступеня Катамадзе Міріан та Козюка Андрія, а медаллю архістратига Михаїла Кондратенко Аллу.


Також Митрополит Епіфаній відзначив медалями за жертовність і любов до Батьківщини наших захисників.


Завершилося богослужінням святковим многоліттям.


За матеріалами прес-служби Київської Митрополії Української Православної Церкви (ПЦУ)


Джерело: https://www.pomisna.info/…/mytropolyt-epifanij-zvershyv-os…/


Pоздрукувати матеріал