ЄПИСКОП ПАВЛО ЗДІЙСНИВ РОБОЧУ ПОЇЗДКУ В БІЛЯЄВСЬКЕ І ОВІДІОПОЛЬСКЕ БЛАГОЧИННЯ

Опубліковано: 18 вересня 2019 р. 17:00

На запрошення благочинного Біляєвського і Овідіопольського району протоієрея Василя Єдина і проханню священників Біляєвського та Овідіопольського благочиння, 17 вересня 2019 року, у супроводі обласного благочиного протоієрея Михайла Щерби, єпископ Одеський і Балтський Павло здійснив робочу поїздку у Біляєвське і Овідіопольске благочиння Одеської єпархії ПЦУ.

Під час візиту керуючий єпархією звершив освячення надкупольного хреста у с. Розселенець, Біляєвського району і заміну антимінсів на парафіях Біляєвського благочиння:

Свято-Миколаївської парафії м. Чорноморська, - настоятель протоієрей Михайло Щерба;

Свято-Успенської парафії с. Мирне, - настоятель протоієрей Василь Єдин;

Свято-Димитріївської парафії с. Новоградівка, - настоятель протоієрей Віталій Хомич;

Свято-Покровської парафії м. Біляєвка, - настоятель протоієрей Богдан Біда;

Парафії Святих Бориса і Гліба
м. Теплодар, - настоятель протоієрей Михайло Козак;

та Свято-Покровської парафії смт. Овідіополь, Овідіопольского благочиння, - настоятель протоієрей Андрій Ляшик.

Стараннями благочинного протоієрея Василя Єдина та за підтримки місцевих жителів будівництво храму Різдва Пресвятої Богородиці у Розселенці триває один рік, зараз вже є коробка та дах, найближчим часом буде робитися купол та ставитись хрест, який освятив сьогодні Преосвященнійший владика.

На освячення хреста зібралося чимало парафіян, які зустріли архіпастиря теплим привітанням та пишним короваєм.

По завершенні єпископ Павло благословив присутніх окропивши їх святою водою та усі бажаючі змогли приложитися до святині.