ЄПИСКОП ПАВЛО ЗУСТРІВСЯ З ЄПИСКОПОМ БРОНІСЛАВОМ БЕРНАЦЬКИМ

Опубліковано: 26 жовтня 2018 р. 15:00

У приміщенні курії Одесько-Сімферопольської дієцезії РКЦ, єпископ Одеський і Балтський Павло зустрівся з єпископом-ординарієм Броніславом Бернацьким.
Під час дружньої розмови єпископ Павло та єпископ Броніслав обмінялися думками щодо укріплення та перспектив розвитку міжконфесійних відносин на Одещині та обговорили поточну ситуацію в сфері державно-церковних відносин в Україні.
Єпископ Павло також розповів єпископу Броніславу про процес створення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.
Наприкінці зустрічі єпископи обмінялися взаємними побажаннями доброго здоров'я, миру та благополуччя.
З благословення правлячого архієрея в зустрічі з єпископом-ординарієм також взяв участь клірик м.Одеси архімандрит Микита (Сировегін).