З БЛАГОСЛОВЕННЯ ПАТРІАРХА КИЇВСЬКОГО І ВСІЄЇ РУСИ - УКРАЇНИ ФІЛАРЕТА ЄПИСКОП ОДЕСЬКИЙ І БАЛТСЬКИЙ ПАВЛО ОЧОЛИВ ПОМИНАЛЬНУ ЛІТУРГІЮ ЗА ВІКОПОМНИМ ПРОТОІЄРЕЄМ ДИМИТРІЄМ САДОВ'ЯКОМ

Опубліковано: 23 листопада 2018 р. 14:00

У Покровському храмі на Солом’янці (Київ) відбулася поминальна літургія за вікопомного протоієрея Димитрія Садов’яка. Очолив поминання єпископ Одеський і Балтський Павло (Юристий) у співслужінні настоятеля Володимирського патріаршого собору протопресвітера Бориса Табачека, Першого заступник голови СУВД прот. Тараса Мельника, настоятеля парафії прот. Олександра Трофимлюка та духовенства храму.

Звертаючись до жалобної громади, протопресвітер Борис Табачек наголосив на унікальності непересічної особистості покійного отця Димитрія, який зміг вмістити в собі досвід духовного пастиря, взірцевого священика, справедливого керівника і умілого адміністратора та патріота України.