З БЛАГОСЛОВІННЯ ЄПИСКОПА ПАВЛА РОЗПОЧАТО ВЕЧІР УКРАЇНСЬКОЇ ДУХОВНОЇ ПІСНІ «ХТО СПІВАЄ, ТОЙ МОЛИТЬСЯ ДВІЧІ»

Опубліковано: 26 серпня 2018 р. 22:00

26 серпня 2018 року, на запрошення благочинного Біляєвського району протоієрея Василя Єдина, єпископ Одеський і Балтський Павло разом із духовенством Одеської єпархії благословив вечір духовної пісні під гаслом «Хто співає, той молиться двічі» який вже не вперше проходить в селі Мирне Біляївського району Одеської області, завдяки старанням та організації настоятеля місцевого храму Успіння Пресвятої Богородиці протоієрея Василя Єдина, та благодійників і просто небайдужих та активних людей.

Захід який відвідало багато не тільки місцевих жителів, а й гостей з навколишніх міст і сіл, розпочався з молитви, по завершені якої владика Павло привітав всіх присутніх та подякував усім, хто долучився до організації духовного заходу. Архіпастир також відзначив учасників «Благословенною Грамотою за щиру працю на користь Святої Православної Церкви з нагоди 1030-річчя хрещення Руси-України».