З БЛАГОСЛОВІННЯ ЄПИСКОПА ПАВЛА РОЗПОЧАТО ВЕЧІР УКРАЇНСЬКОЇ ДУХОВНОЇ ПІСНІ «РІЗДВЯНИЙ ВЕРТЕП»

Опубліковано: 13 січня 2020 р. 08:00

12 січня 2020 року, на запрошення запрошення настоятеля Свято-Покровського храму селища Сарата протоієрея Владислава Шімана, єпископ Одеський і Балтський Павло разом із духовенством Одеської єпархії благословив вечір духовної пісні під гаслом «РІЗДВЯНИЙ ВЕРТЕП» який вже баргато років проходить в селищі міського типу Сарата Одеської області, завдяки старанням та організації настоятеля місцевого храму Покрови Пресвятої Богородиці протоієрея Владислава Шимана, селищного голови Анатолія Негодяєва та благодійників і просто небайдужих та активних людей.

Єпископа Павла тепло і радісно зустріли жителі селища, які передали владиці запашний коровай.

Захід який відвідало багато не тільки місцевих жителів, а й гостей з навколишніх міст і сіл, розпочався з колядки та щедрівки, по завершені якої владика Павло, настоятель Свято-Покровського Храму селища Сарата і селищний голова Анатолій Леонідович Негодяєв привітали всіх присутніх та подякували усім, хто долучився до організації духовного заходу.

На закінчення величного заходу Архіпастир відзначив учасників «Подячною Архієрейською Грамотою за щиру працю на користь Святої Православної Церкви України».

Завершився захід Духовної пісні спільною молитвою за Батьківщину: «Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни!».